9 sierpnia 2009

Katarzyna WójcikAktualnie chorąży zastępu zastępowych Kamerun oraz członek RD. A już niedługo zastępowa Kamerunu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy, aż przejmie zastęp i wprowadzi swoje zmiany ;)

Kasia prywatnie uczęszcza do LO XXIII i zastanawia się na co chce iść na studia. A w drużynie? Planuje prace zastępu, dba o samorozwój- jest w trakcie ambitnej próby na samarytankę. Ma cele i wysoko postawiona poprzeczkę, ale ja w nią wierze i wiem, że sprosta! :)

Kasia jest osobą raczej nieśmiałą aczkolwiek, gdy pozwoli się komuś pozna zostanie tej ktoś oczarowany jej sposobem bycia oraz zachowaniem... ;) Jest bardzo kreatywna, gdy ma za zadanie wymyślić jakąś grę dla drużyny cała jej fabuła, wszystkie jej zasady są tworzone w jej głowie bez pomocy internetu chyba, że chodzi o jakieś obrazki ;P Choć ona jako jedyna (chyba, że o czymś nie wiem ;) ) osoba z naszej RD potrafi malować.Swoją przygodę w harcerstwie zaczęła od zastępu Pogromni potem założyła zastęp Kamerun z pewnych przyczyn nie mogła go później prowadzić lecz po pewnego rodzaju przerwie wraca ona do zajęcia, które sprawiało i będzie sprawiać jej wiele radości, satysfakcji i spełnienia!

A co Ty powiesz o Kasi?

1 komentarz:

 1. Że z Kasią można porozmawiać o wszytskim i wszędzie.
  Że może przenosić góry, tylko musi w siebie uwierzyć.
  Że ma wokół siebie ludzi, którzy zawsze jej pomogną i życzą jej jak najlepiej.
  Że uwielbiam się z nią wygłupiać.
  O! ;*

  OdpowiedzUsuń