7 lutego 2010

A Ty?

Pozytywność, radość, smutek, brak nadziei, marazm, brak pomysłu na siebie, na życie, umiejętność odnajdowania sensu, gdy się go utraci, poczucie bliskości i świadomość, że ma się kogoś z kim można się wszystkim podzielić lub chociaż tą częścią siebie, którą chcemy zdradzić, umiejętność twórczego myślenia i dzielenia się z innymi radościami i smutkami jest istotna i bardzo ważna w normalnym życiu.

To bardzo ważne.

Często jest tak, żę kogoś nie doceniamy, zrobimy to dopiero jak go już nie będzie... Czemu? Przecież warto korzystać z obecności osób,które sa wokoł nas i chca dla nas jak najlepiej, choć pewnie czasem nie rozumiemy dlaczetgo oni postępują w ten, całkowicie niezrozumiły dla nas sposób?

Wszystko ma cel. Czasami jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co nas spotkało, czasmi mniej, a nieraz w ogóle nie rozumiemy tego co się dzieje, a jednak przyzwyczajamy się do tego, staramy się pogodzic z ta pomyślą i jak by nie patrzeć żyjemy dalej...

Dlaczego?

Bo tak właśnie trzeba... Nie zależnie od tego co się dzieje Ty i tak będziesz TU, nie zmienisz swojego położenia aż tak bardzo, żeby zupełnie, totalnie niczym sie nie przejmować. Zawsze będzie coś nas trzymac na wcześniejszym "miejscu". Może warto i w nim dostrzec coś interesującego??

A Ty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz