14 lutego 2010

Dopóki walczysz...

Ostatnio charakterystyczne zdanie, które mi towarzyszyło brzmiało dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. Podoba mi się ten cytat ponieważ dużo mówi o naszych staraniach, jeśli czegoś bardzo pragniemy to będziemy się starać do póki będzie jakaś szansa na pozytywne zakończenie sprawy :).

Dziś uczestniczyłam w 3 urodzinach 127 LDSh "Trop"frekwencja ich niczego sobie bo 17 sztuk ;) + 5 gości. Cieszę się bardzo, że mogłam poznać harcerzy z tej drużyny i zobaczyć kilka sytuacji (scenek) z jej historii. Pozytywni ludzie, którzy chcą TU być i mają ciągle nadzieję, że tak właśnie będzie. Impreza urodzinowa przebiegała spokojnie, bez pośpiechu i z lekkim uśmiechem na twarzy spowodowanym różnymi rzeczami, aczkolwiek było miło.

Mam nadzieję, że Trop dojdzie do bardziej okrągłej liczby i przeżyje jeszcze kilka.kilkanaście lat wspaniałej harcerskiej przygody! Tego właśnie życzę im :)

Oni wciąż walczą o to, aby było lepiej.

A Ty czego życzysz drużynie w jej urodziny?

PS. Polecam: http://wulkan.zhp.lublin.pl/

1 komentarz:

  1. brzydko wyszłam ;P komentuje, bo Jolka mnie meczy na gg :D. ja lubię jeszcze jeden cytat: "w trudach hartuje sie i dojrzewam". Bo ten trud jest własnie nauką...

    :)

    OdpowiedzUsuń