31 stycznia 2010

Wśród nas...Pozytywność, naturalność, chęć do współpracy, wzajemność oddziaływań, motywacja i wiele innych rzeczy wpływa na atmosferę. A ona zaś wpływa na nasze stosunki i chęć przebywania i tworzenia czegoś wspólnie.

Wczoraj odbyła się zbiórka mojej drużyny, w której uczestniczyło 9 osób. Po mimo niskiej frekwencji uważam, że była ona udana. Mogliśmy poznać lepiej swoje mocne i słabe strony oraz siebie na wzajem, i w tak małym gronie osiągnęliśmy po prostu lepsze efekty :P. Spróbowaliśmy także naszych sił podczas wspólnych zadań oraz mieliśmy wysilić nasze umysły do kreatywnego myślenia ;).

Po za tym tydzień ten owocował w najwyższym stopniu wzajemną pomocą i wsparciem, które jest bardzo ważne w naszym społeczeństwie i gdy coś się psuje należy to naprawić tak szybko jak to jest możliwe wspólnymi siłami i nie załamywać się. Dziękuje wszystkim za współprace, wsparcie i pomoc w zimowisku, które już niedługo bo za 3 tygodnie!

Jeśli w jakimś środowisku warto funkcjonować by móc pokonywać swoje lęki, napotkane trudności, poznawać nowych ludzi i żyć aktywnie z podniesioną głową i z uśmiechem patrzeć w przyszłość, a z łezką w oku w przeszłość to na pewno jest to harcerstwo!

Co Tobie daje bycie wśród nas?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz