22 listopada 2009

7 urodziny 7 LDH "Wulkan"

Każda drużyna kiedyś powstać musiała, ta akurat zaistniała 21 listopada 2002r. Z tego powodu w dniu wczorajszym obchodziliśmy jej 7 urodziny!

Na biwaku urodzinowym prócz aktualnych członków drużyny znaleźli się też goście z 4 SH "n.p.m." reprezentowani przez komendantkę szczepu czyli dh. Małgorzatę Kuzię oraz członków 123 LDSh Imperatyw w składzie: dh. Ola Dudziak, dh. Asia Florek, dh Kamil Jagna Jagielski i dh Michał Hys oraz były członek 7 LDH Wulkan oraz aktualny członek 47 LDW Widmo i nasza wspaniała druhna komendantka biwaku reprezentująca 4 LDH Czarna Czwórka im. Jana Hetmana Zamoyskiego czyli dh. Monika Gorgol :) oraz goście honorowi! Czyli byli członkowie drużyny, którzy pełnili pewne istotne funkcję:

dh. Justyna Surmacz - założycielka drużyny oraz jej była drużynowa
dh Kuba Szeliga - przyboczny oraz zastępowy zastępu Tutupaka
dh. Ania Bartnik - przyboczna oraz zastepowa zastępu Hekla
dh. Weronika Zdyb - zastępowa zastępu męskiego Fudzi
dh. Kasia Dąbrowksa - zastępowa zastępu męskiego Fudzi
:)

Biwak rozpoczął się w piątkowe popołudnie i już od samego początku panowała na nim bardzo świąteczna atmosfera gdyż już z daleko czuć można było zapach wuzetkowego tortu ^^ , na którym następnego wieczoru pojawiło się 7 świeczek.

W sobotni wieczór, gdy wulkan juz został zbudowany, a sale ozdobione na imprezę urodzinową przybyli w.w. goście i można było zobaczyć harcerzy ubranych tylko i wyłącznie w czarno-czerwone ubrania! Efekt był niesamowity, możecie mi wierzyć. :]

Wszyscy co się wydarzyło było związane z nasza drużyną i ten, kto ja odwiedził był dlatego, że chciał razem z nami świętować urodziny. Dh Krzyś z obecnego męskiego zastępu Fudzi powiedział, że bardzo się cieszy iż nasza drużyna ma ten numer i ze jest obecnie w drużynie bo nie każda drużyna może świętować urodziny, które odpowiadają jej numerowi drużyny. Ciekawe stwierdzenie i naprawdę bardzo się cieszę, że drużyna po czasach radości, smutku i radości i smutku jednak dotrwała i trzyma się dobrze :)

Na biwaku było 20 osób z obecnej drużyny, w tym 4 dostało barwy i 3 zostało dopuszczonych do złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego, gratulujemy całej 7!!!
Na biwaku było 12 gości.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy, za życzliwość, zainteresowania i najlepsze życzenia dla drużyny! Urodziny każdy z nas obchodzi w szczególnym dla nas dniu i taki właśnie dla Wulkanu jest 21 listopada co roku w jakiś sposób symbolicznie obchodzimy jego powstanie, narodzenie się pomysłu powstania drużyny i za to właśnie dziękujemy Justynie :)


Co Ty sądzisz o urodzinach?

A może chcesz złożyć 7 LDH życzenia? ;)2 komentarze:

  1. Widzę ze bardzo czarno-czerwono było ;) fajnie widzieć tak liczną drużynę ;)

    Łopatson ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteśmy boscy. Daliśmy radę nie raz pokazać na co nas stać :). 7 - ka przynosi nam szczęście. Oby tak dalej. :)
    Wiki.

    OdpowiedzUsuń