25 kwietnia 2010

GL

Gra Lubelska dobiegła końca. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą powiem tylko, że na trasie starszoharcerskiej pierwsze miejsce zajęła 233 LDSh Pogoń natomiast na trasie harcerskej miejsca zajęły kolejno:
1. 54 LDH Celestis
2. 41 LDH Lothlorien
3. 48 LEDh Araukanie

Wędrownicy, których wraz ze sztabem tej trasy było 10 osób już w najbliższy piątek udają się na wspólne skorzystanie z nagrody indywidualnej i pojdą wszyscy razem, aby obejrzeć darmowy seans w kinie Bajka.

"Jaśnie Wielmożny Panujący Nam Miłościwy Król wraz z Królową w dniu św. Jerzego dziękują mieszkańcom Koziego Grodu za ocalenie królestwa. Dzięki Waszej odwadze i zaangażowaniu udało się przezwyciężyć Czarnoksiężnika, który chciał opanować Kozi Gród by szerzyć zło i zarazę.

Wykonaliście szereg zadań, zdobyliście nowe umiejętności, odkryliście nieznane dotąd miejsca, a udało Wam się tego dokonać gdyż nie zawahaliście się, stawiliście czoła wyzwaniu. Swoją postawą udowodniliście, że jesteście czujni i można powierzyć Wam ważną misję. Świadczą o tym przyniesione przez Was wartości w kopertach, które zdobyliście pokonując własne słabości. Wartości te są odzwierciedleniem Waszych cech charakteru, to właśnie dzięki temu, jacy jesteście przezwyciężyliście zły czar.

Druhny i Druhowie!

Współczesny świat stawia przed nami różne wyzwania, którym zawsze będziemy mogli podołać, jeśli wykażemy się cechami cenionymi przez wszystkich od wieków. Kodeks rycerski opiera się na wartościach, które są uniwersalne i aktualne również w dzisiejszych czasach. Męstwo, przyjaźń, współdziałanie dla osiągnięcia celu… Między innymi te wartości ułatwiły Wam uratowanie Koziego Grodu i wykonanie różnych zadań na Grze. Dzięki nim pokonaliście zły czar i niebezpieczeństwo czyhające na królestwo. Tak samo jest w dzisiejszych czasach. Zmagając się z codziennymi obowiązkami, pamiętajmy o tym, czym się dzisiaj kierowaliśmy, a dzięki temu świat będzie lepszy, a ludzie szczęśliwsi."

Katarzyna Urban
Komendantka
XXI Gry Lubelskiej

Mam nadzieję, że dla wszystkich uczestników GL była atrakcyjna formą. Dla mnie tegoroczna gra była zupełnie inna od poprzednich. Może to przez funcję, którą pełniłam i moją rolę. Ale to dobrze, bo dzięki temu mogłam udoskonalić moje umiejętnośći szeroko rozumiane ;). Tak pracować można przez całe życie!


A Ty chcesz nam coś powiedzieć o GL?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz